O nas

Szkoła dla psów DOG TRAINING CENTER istnieje od 1993 r. Od tego czasu wyszkoliliśmy wiele psów oraz przygotowaliśmy trenerów, którzy prowadzą własne centra treningowe.

Chociaż moja przygoda ze szkoleniem psów rozpoczęła się znacznie wcześniej, to dopiero od 1993 r. byłem gotowy do samodzielnego prowadzenie szkoły jako wykwalifikowany trener psów i behawiorysta. Przez te wszystkie minione lata zajmowałem się szkoleniem psów, zarówno w kraju, jak i za granicą szkoląc psy rodzinne i specjalnego przeznaczenia. Moje wieloletnie doświadczenie kynologiczne pozwalało mi przygotowywać psy do ról filmowych czy reklam telewizyjnych. Zasiadałem również jako ekspert ds. zachowań psów w programach telewizyjnych.

Przez te wszystkie lata pracy z psami wypracowałem własne efektywne programy treningowe których skuteczność ocenia się na 99% gdyż każdy opracowywany jest w sposób indywidualny dla każdego psa z osobna.

Podczas szkoleń jak i w trakcie towarzenia cyklu treningowego brany jest zawsze pod uwagę taki czynnik jak charakter psa czy jego osobowość, ale również bardzo ważne jest to, aby program szkolenia był zawsze kompatybilny z osobowością i charakterem właściciela psa i zgodny z jego oczekiwaniami. Nie bez znaczenia jest też fakt, że każda osoba pracująca w naszym centrum jest to wysokiej klasy specjalista w danej dziedzinie. Wszystkich nas łączy PASJA i POCZUCIE MISJI.

To wszystko sprawia, że z każdym rokiem możemy poszczycić się coraz większą liczbą zadowolonych klientów. Będzie nam bardzo miło jeżeli zapoznają się Państwo z naszą ofertą i zdecydują się być naszymi klientami.